JÓGA

PRUŽNOST, RELAXACE, KLIDNÁ MYSL

Každé lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.

NOVINKA!

Rehabilitační jóga se Sandrou

Migrény, bolesti zad, kloubů, třísel, kyčlí, znáte to? Pomůžu Vám.

Rehabilitační jóga je zaměřená na problematické partie a to včetně krční páteře, vše se nese na vlně našeho dechu, který se naučíme používat ve svůj prospěch.

Těšit se můžete i na závěrečnou relaxaci, při které dopřejeme odpočinek naší mysli. Lekce vhodná pro začátečníky i pokročilé. Pojďme společně dopřát našemu tělu i mysli svobodu a dobrou kondici. Stačí se jen přihlásit a už jen pozorovat pozitivní změny.)

Yin jóga

Jógový přístup zvaný TICHÁ SÍLA zaměřený na uvolnění pojivové tkáně. Obracením pozornosti do svého nitra a tak trochu trénink em vlastní trpělivosti pomůžete svému tělu pustit stres, zatuhnutí a únavu. Z lekce odejte znovuzrozeni 🙂 

Vinyasa jóga (Energy jóga)

Cvičení ásan Vinyasa jógy v sestavě na sebe navazují v dynamickém tempu. Důsledně se zaměříme na plynulé spojení dechu v přechodu z jedné pozice do druhé.

Jemná jóga

Jemné jógové plynutí i zastavení. Pozorně a klidně se učíte vést správný pohyb, tak aby se vaše tělo naladilo na harmonii a vy jste se v něm cítili dobře a spokojeně. 

Hatha jóga

Tradiční jógový přístup, kdy se střídají pozice a relaxace. Pozice jsou statické, klade se důraz na vnímání těla, přítomnost a rovnováhu vaší síly a pružnosti. Relaxace mezi pozicemi jsou důležitými momenty pro tělo. Má na sebe doslova čas, usadit pozici a nechat pracovat životní energii v nádích (energetické dráhy těla).

Yin&Yang jóga

Praxe začne úvodní pranajamou, zklidněním a uvnitřněním, poté začneme jemně rozhýbávat, zahřívat a protahovat své tělo a zakončíme pozicemi z jin jógy a meditací. Celá lekce bude probíhat v jemném stylu s pozorností na vlastní tělo a mysl. Příjemnou atmosféru doplní hudba a použití aromaterapeutických esencí.

Spinální jóga

Vychází z techniky školy B. K. S. Iyengara. Tato metoda je obohacena o moderní poznatky trojrozměrného spirálního pohybu a principů myofasciálních řetězců v souladu s funkční anatomií lidského těla.

Pro  nastavení v pozicích využíváme širokou škálu jógových pomůcek.

Probuzení s jógou

Jógové osvěžení po ránu. Kombinace plynutí i zastavení. Probouzení dechu a těla. A mysl nasměrujeme tím správným směrem, tak aby celý den dobře sloužila. Odejdete do práce čerství a usměvaví 🙂 

Večerní flow jóga

Večerní Flow jóga je pozvolná, přesto svižná a každá pozice je doprovázena plynulým dýcháním. Dech nás lehce vede z jedné pozice do druhé a jednotlivé přechody mezi nimi jsou určovány právě dechem. Od úvodní pránajamy se tak plynule „prodýcháme“ až k relaxaci v šavasaně.

Chakra flow

Jógové plynutí střídá zastavení v asánách, tak abychom si v každé pozici uvědomili a podpořili proudění energie v energetických centrech, která jsou důležitou součástí našeho těla. Jejich proudění má vliv na stav naší nálady, na to jestli jsme unavení nebo plní energie. Pomocí jógových asán a vizualizací budeme v čakrách kulitovat rovnováhu a v celém našem těle zdraví.

AKCE

WORKSHOPY, VÍKENDY

LETNÍ JÓGA V PARKU

KAŽDOU SOBOTU V LÉTĚ OD 9:00Užijte si ranní lekci jógy na čerstvém vzduchu a měkké trávě ☀️🌱 Sraz před studiem v 8:50. Prosím přijďte včas, nemůžeme čekat🙂 Cvičíme 5 min chůze od studia. Rezervujte se prosím přes rezervační systém, tak jak jste zvyklé. V případě...

JÓGA

Poznejte tajemství jógy a jednotlivých ásan.

Pravidelné cvičení jógy rozjasní a posílí vaše tělo i mysl.

PILATES

Zaměřte se na posílení středu.  Naučíme vás správně dýchat a získáte krásně tvarované a vnímavé tělo.

KONDIČNÍ CVIČENÍ

S našimi kondičními lekcemi buďte fit a získejte silné a pružné tělo.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Vyzkoušejte lekce zaměřené na Vaše zdraví. Naučte se poznávat možnosti Vašeho těla a respektovat tak jeho hranice.

EMS

Cvičíte jednou týdně 20 minut.

Elektromyostimulace jako účinný a intenzivní trénink pod dozorem vyškoleného trenéra. 

ŠATNY A SPRCHY

w

ODBORNÝ DOHLED

 

Benefit, Benefit Plus, Sodexo