JÓGA

PRUŽNOST, RELAXACE, KLIDNÁ MYSL

Každé lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.

Yin jóga

Jógový přístup zvaný TICHÁ SÍLA zaměřený na uvolnění pojivové tkáně. Obracením pozornosti do svého nitra a tak trochu trénink em vlastní trpělivosti pomůžete svému tělu pustit stres, zatuhnutí a únavu. Z lekce odejte znovuzrozeni 🙂 

Vinyasa jóga (Energy jóga)

Cvičení ásan Vinyasa jógy v sestavě na sebe navazují v dynamickém tempu. Důsledně se zaměříme na plynulé spojení dechu v přechodu z jedné pozice do druhé.

Jemná jóga

Jemné jógové plynutí i zastavení. Pozorně a klidně se učíte vést správný pohyb, tak aby se vaše tělo naladilo na harmonii a vy jste se v něm cítili dobře a spokojeně. 

Hatha jóga

Tradiční jógový přístup, kdy se střídají pozice a relaxace. Pozice jsou statické, klade se důraz na vnímání těla, přítomnost a rovnováhu vaší síly a pružnosti. Relaxace mezi pozicemi jsou důležitými momenty pro tělo. Má na sebe doslova čas, usadit pozici a nechat pracovat životní energii v nádích (energetické dráhy těla).

Yin&Yang jóga

Praxe začne úvodní pranajamou, zklidněním a uvnitřněním, poté začneme jemně rozhýbávat, zahřívat a protahovat své tělo a zakončíme pozicemi z jin jógy a meditací. Celá lekce bude probíhat v jemném stylu s pozorností na vlastní tělo a mysl. Příjemnou atmosféru doplní hudba a použití aromaterapeutických esencí.

Spinální jóga

Vychází z techniky školy B. K. S. Iyengara. Tato metoda je obohacena o moderní poznatky trojrozměrného spirálního pohybu a principů myofasciálních řetězců v souladu s funkční anatomií lidského těla.

Pro  nastavení v pozicích využíváme širokou škálu jógových pomůcek.

Probuzení s jógou

Jógové osvěžení po ránu. Kombinace plynutí i zastavení. Probouzení dechu a těla. A mysl nasměrujeme tím správným směrem, tak aby celý den dobře sloužila. Odejdete do práce čerství a usměvaví 🙂 

Večerní flow jóga

Večerní Flow jóga je pozvolná, přesto svižná a každá pozice je doprovázena plynulým dýcháním. Dech nás lehce vede z jedné pozice do druhé a jednotlivé přechody mezi nimi jsou určovány právě dechem. Od úvodní pránajamy se tak plynule „prodýcháme“ až k relaxaci v šavasaně.

Chakra flow

Jógové plynutí střídá zastavení v asánách, tak abychom si v každé pozici uvědomili a podpořili proudění energie v energetických centrech, která jsou důležitou součástí našeho těla. Jejich proudění má vliv na stav naší nálady, na to jestli jsme unavení nebo plní energie. Pomocí jógových asán a vizualizací budeme v čakrách kulitovat rovnováhu a v celém našem těle zdraví.

AKCE

WORKSHOPY, VÍKENDY

FIT & STRONG S ALENOU – ZAČÍNÁME V LÉTĚ☀️🤸‍♀️

Chcete si dát do těla? Posílit svaly, zvýšit kondici a uvolnit se? Přijďte🙂 - Chcete si dát do těla? Posílit svaly,zvýšit kondici a uvolnit se? Přijďte!- Cvičit budeme s vlastní vahou těla se závěsným systémem.- Vhodné pro všechny, kteří si chtějí užít pohyb a...

LETNÍ JÓGA V PARKU

KAŽDOU SOBOTU V LÉTĚ OD 9:00Užijte si ranní lekci jógy na čerstvém vzduchu a měkké trávě ☀️🌱 Sraz před studiem v 8:50. Prosím přijďte včas, nemůžeme čekat🙂 Cvičíme 5 min chůze od studia. Rezervujte se prosím přes rezervační systém, tak jak jste zvyklé. V případě...

JÓGA

Poznejte tajemství jógy a jednotlivých ásan.

Pravidelné cvičení jógy rozjasní a posílí vaše tělo i mysl.

PILATES

Zaměřte se na posílení středu.  Naučíme vás správně dýchat a získáte krásně tvarované a vnímavé tělo.

KONDIČNÍ CVIČENÍ

S našimi kondičními lekcemi buďte fit a získejte silné a pružné tělo.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ

Vyzkoušejte lekce zaměřené na Vaše zdraví. Naučte se poznávat možnosti Vašeho těla a respektovat tak jeho hranice.

EMS

Cvičíte jednou týdně 20 minut.

Elektromyostimulace jako účinný a intenzivní trénink pod dozorem vyškoleného trenéra. 

ŠATNY A SPRCHY

w

ODBORNÝ DOHLED

 

Benefit, Benefit Plus, Sodexo