KURZ AROMATERAPIE

KURZY

ZÁŘÍ 2020 – BŘEZEN 2021 | S Martinou Kulíškovou

V kurzu aromaterapie nás čeká mnohé – od seznámení se s esenciálními oleji a jejich účinky na fyzické tělo, emoce i našeho ducha, po získání praktických zkušeností – jak na nás esence působí a jak s nimi pomoci sami sobě a svým blízkým.

Podíváme se k podstatě esencí – voňavého daru Země, a to jakou informaci nesou pro každého z nás a kde nám svými blahodárnými účinky mohou pomoci. Každý měsíc si tak vytvoříme olej na míru, vždy podle potřeby.
Aromaterapii budeme propojovat s krátkými meditacemi či jednoduchými jógovými sestavami a dechovými technikami.
Kurz se bude konat vždy jednu sobotu v měsíci 5 hodin.
Nejsou zde potřeba žádné znalosti o esenciálních olejích, jelikož se vše dozvíme od základu. 
Cena celého kurzu je 9.100 Kč. V ceně jsou již započítané produkty, které si každý měsíc vytvoříte a podklady s informacemi o esenciálních olejích. :-)
S pozdravením,
Martina Kulíšková
-Zahrada Duše-

26. 9.
24. 10.
28. 11.
19. 12.
23. 1.
27. 2.
27.3. 

Čas: 10:00-15:00

9 100 Kč

Platba v hotovosti na recepci studia

Rezervace na recepci studia nebo na info@mujpohyb.cz

DALŠÍ AKCE
ŽIVOT NENÍ BOJ, ŽIVOT JSME MY SAMI

ŽIVOT NENÍ BOJ, ŽIVOT JSME MY SAMI

Taky máte někdy pocit, že se sebou jako lidé neustále bojujeme? Ve frontě v obchodě, v metru o místo k sezení, na ulici by se mohla vypsat soutěž o nejvíce zamračený výraz a u nás ve studiu je to o nejlepší místo na podložce.🙈 Máme za sebou náročné období, které u...

Mini kurz s Lenkou: Střed těla

Mini kurz s Lenkou: Střed těla

POSÍLENÍ A VYVÁŽENÍ V mini kurzu se budeme soustředit a vnímat náš střed těla, jeho posílení a prodýchání. Sílu a výdrž budeme propojovat s uvolňováním, jemností a hlavně s dechem.  Zaměříme se na hluboké svaly bříška a zad, tedy na naprostý základ pro správné držení...