MASÁŽE A RITUÁLY

NAČERPEJTE NOVÉ SÍLY PRO VŠE, CO ZA DEN ZVLÁDÁTE

NECHTE SE HÝČKAT

 

 

NOVINKA! Lifting – plastická masáž obličeje

1 ošetření 350 Kč
5 ošetření – 1550 Kč
Nová masážní technika viditelně zlepšuje stav vrásek a zpevňuje kontury obličeje – „přitlačí pokožku na kosti“. Kvalitně provedená Lifting – plastická masáž zastaví biologické hodiny. Rytmické, dostatečně energické a silné hmaty a vibrace směřují hluboko do tkáně, čímž zpevňují pokožku obličeje, zlepšují okysličení pleti,
zmírňují otoky. Výsledkem plastické masáže je pevná, pružná a elastická pokožka.

Délka: 25 minut

 

Masáž chodidel a lýtek – thajská masáž

30 minut 350 Kč
50 minut / 500 Kč
Úžasné uvolnění a odplavení bolesti a únavy nohou. Masáž se provádí dlaněmi, prsty, dřevěným kolíčkem a stlačování reflexních bodů.

 

Chiromasáž obličeje                                 

30 minut / 350 Kč
Velice příjemná uvolňující masáž obličeje, dekoltu a šíjových svalů, protažení a relaxace. Lehce liftingový efekt.

Indická masáž hlavy                                 

30 minut / 380 Kč
Indická technika pro zlepšení a udržení kvalitních a lesklých vlasů. Skvělé uvolnění „stresové zóny“ – šíje, hlava, obličej, prokrvení přetížených svalů a uvolnění pokožky hlavy. Masáž se provádí „nasucho“ bez oleje.

Aromaterapeutická masáž

90 minut / 1 200 Kč

Síla voňavého doteku – hluboké uvolnění těla i mysli

Aromaterapeutická masáž kombinuje přírodní vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže – doteku. Je vnímána jako komplexní terapie, která produkuje hluboký a intenzivní účinek na tělesné i duševní zdraví.

Tato relaxační luxusní procedura Vám přinese hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i možnost řešení Vašich obtíží přírodní cestou.

Je to exkluzivní terapie, která Vás hýčká a provoní každý kousek Vašeho těla i duše. Tak si můžete vychutnat požitek z masáže, užít si kombinaci blahodárného dotyku, příjemné vůně a dokonale se fyzicky i psychicky uvolnit.

Má nejen silné fyzické, emocionální a duševní účinky, ale také způsobuje relaxační a omlazující zážitek. Ovlivňuje celou řadu funkcí nervového, oběhového, lymfatického, imunitního a pohybového systému.

Éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, pomáhají dodat energii a vitalitu. Neocenitelné jsou v prevenci. Síla vůně a doteku jsou nejtrvalejší ze všech smyslů, které mají schopnost pozitivně ovlivňovat pocity a regenerovat tělo.

NOVINKA! Rituál regenerace

60 minut / 770 Kč

Celotělová regenerační masáž. Patří mezi manuální relaxační terapie. Působí okamžitě na tělo i duši. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masážní hmaty uvolňují únavové látky ze svalů (kyselinu mléčnou), regenerují kožní napětí a prokrvují pokožku.

Rituál péče o pleť                      

650 Kč / 60 min

​Ošetření pleti kvalitní přírodní kosmetickou řadou EXPERALTA Platinum – Siberian Health.  Experalta Platinum obsahuje maximální koncentraci biologicky aktivních látek, které stimulují syntézu kolagenu, podporují imunitu pokožky a zajišťují průnik účinných látek hluboko do pokožky. Experalta Platinum je plnohodnotnou péčí o pokožku a prevencí předčasného stárnutí v jakémkoliv věku.

​Cílem Rituálu péče o pleť je čistá, svěží pleť a zpevnění kontur obličeje.
Stěžejní na celém ošetření je použití kvalitní přírodní kosmetiky a speciální masáž, která pokožku prokrví, rozproudí tok lymfy a s tím spojené čištění pleti, podpoří přirozený lifting a zpevnění kontur. Tyto produkty a postupy Vám zajistí zpomalení procesu stárnutí pleti.

​Ošetření obsahuje: hloubkové čištění, úprava obočí, masáž, míčková facilitace, maska, Darsonval

Rituál pro těhulky: Masáž pro vás i vaše miminko  

​Masáž pro těhulky je jemná a velmi šetrná. Díky kvalitním olejům a jemným pomalým hmatům přináší masáž fyzické, psychické i emocionální uvolnění. Tato příjemná harmonizující masáž má blahodárné účinky jak pro nastávající maminku, tak i pro miminko.

​Panenský masážní olej příjemně hydratuje pokožku a předchází tím tvorbě strií.
Masáže pro těhotné jsou vhodné od 4. měsíce těhotenství.

​Masáž zad v sedu – 450 Kč 30 minut

Celotělová masáž – 800 Kč 60 minut

 

Rituál klidu                                                   

50 minut / 550 Kč

Uvolňující kombinace chiromasáže obličeje a indické masáže hlavy. Vůně masážního oleje a jemné hmaty terapeutky vás zavedou do ráje klidu, relaxace a pohody. Vaše svaly se uvolní a mysl přestane pracovat. Můžete tak na chvíli zapomenout na každodenní starosti a vychutnat si chvilku klidu.

Rituál uvolnění                                           

50 minut / 650 Kč

Chiromasáž obličeje uvolní obličejové svaly, prokrví ztuhlou šíji a zrelaxuje vaši mysl. Thajská masáž nohou sejme veškerou tíhu, otok a zatuhlost z vašich chodidel. Rituál uvolnění vám umožní vnímat klid mysli a lehkost nohou. Vše doplní vůně éterických olejů a relaxační hudba.

Lávové kameny s vůní čokolády           

40 minut / 450 Kč

Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších relaxačních masáží. Při této masáži vás obklopí vůně relaxačního oleje, teplo lávových kamenů a jemnost rukou terapeutky. Díky teplu a harmonizační energii lávových kamenů dochází k uvolnění ztuhlých svalů obličeje a dekoltu, k lymfatické drenáži a uvolnění blokád. Masáž má vynikající účinky na omlazení a regeneraci pleti obličeje a dekoltu.

Manuální lymfatická drenáž

od 300 Kč

Odborně provedená drenáž podporuje a posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního – lymfatického systému. Podporuje tok lymfy, uvolňuje otoky a napomáhá k detoxikaci organismu. Speciální na sucho prováděná masážní technika odvádí mízu do sběrných uzlin.

Drenáž obličeje 25 minut / 300 Kč
Drenáž dolních končetin 55 minut / 600 Kč
Drenáž celková 110 minut / 1100 Kč

BALÍČKY

Částečná lymfodrenáž

3x – 1620 Kč (platí 4 týdny)
5x – 2550 Kč (platí 6 týdnů)
10x – 4 800 Kč (platí 12 týdnů)

Celková lymfodrenáž

3x – 2970 Kč (platí 4 týdny)

5x – 4675 Kč (platí 6 týdnů)

Marie Přistoupilová

Marie Přistoupilová

rehabilitační terapeutka, trenérka, masáže, péče o tělo

Pro objednání masáže nebo rituálu volejte na telefonní číslo 605 183 907.

 

„Vítám Vás!

Jmenuji se Marie a v oblasti péče o ženy pracuji již 17 let. Vždy se těším na nová osobní setkání, neboť se mi má práce stala koníčkem, posláním a náplní mého profesního života.

Ve svém oboru se neustále vzdělávám a jsem ráda, že Vám mohu nabídnout kvalitní služby v klidném a přátelském prostředí vyladěném podle tradičního čínského učení Feng-shui.

Mnou provedené masáže Vám pomohou uvolnit se, zbaví Vás bolesti, odstraní svalové napětí a naladí Vaší duši na klid.

Mezi mé favority patří manuální lymfodrenáž celého těla. Profesionálně provedená drenáž přináší úžasný ozdravný účinek a krásný hýčkavý pocit.

Pro větší pohodu a relaxaci jsem pro Vás připravila uvolňující masážní rituály – kombinace uvolňujících a relaxačních masáží.

Mým přáním a cílem je, abyste si při masáži užili odpočinek, relaxaci a příjemný pocit, že o Vás někdo pečuje. Při masáži si můžete dovolit být jen sami se sebou a najít odpočinek a vytouženou chvilku klidu jen pro sebe.

Motto:

„Doteky osvěžují tělo i duši. Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl.

 

Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti ve svých rukou.“

(neznámý)

Těším se na Vás,

Marie.“

ŠATNY, SPRCHY, KAVÁRNA

 

w

ODBORNÝ DOHLED

 

MULTISPORT, BENEFIT, ACTIVEPASS, SODEXO