O NÁS

NAŠE LEKTORKY, NÁŠ PŘÍSTUP, NÁŠ POHYB

Sára J. Suchá

Sára J. Suchá

Majitelka, lektorka

“Díky pravidelnému cvičení jógy a praxí meditace jsem našla cestu k sobě, k sebehodnotě a rovnováze. Přijďte si zacvičit se mnou Hatha jogu, Yin jogu nebo pobýt na meditaci. Terapie jógou nám pomáhá si uvědomit vlastní energii jako zdroj naší síly a rozvinout tak lásku k tělu i duši.

Moje motto: “Jóga je spojení se s láskou v nás.”

Julie Lonská

Julie Lonská

Fitness trenérka, lektorka EMS, lektorka dětských lekcí

„Sportovní tanec je mou vášní a ráda jím okouzlím i vaše dcery. Ukážu vám, jak správně cvičit na závěsném systému TRX a naučím vás, jak pracovat s vlastní vahou, aby se vaše tělo správně a zdravě formovalo.

Moje motto: „Když nemůžeš – přidej!“

Marie Přistoupilová

Marie Přistoupilová

rehabilitační terapeutka, trenérka, masáže, péče o tělo

„Jmenuji se Marie a v oblasti péče o ženy pracuji již 17 let. Vždy se těším na nová osobní setkání, neboť se mi má práce stala koníčkem, posláním a náplní mého profesního života. Ve svém oboru se neustále vzdělávám a jsem ráda, že Vám mohu nabídnout kvalitní služby v klidném a přátelském prostředí vyladěném podle tradičního čínského učení Feng-shui.

Moje motto: „Doteky osvěžují tělo i duši. Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti ve svých rukou.“

„Jóga je spojení se s láskou v nás.“

Dana Němečková

Dana Němečková

fitness trenérka

„Ve studiu Můj Pohyb se pro vás snažím vykouzlit odpočinkové a relaxační místo pro ženy. Jako fitness trenérka vám pomohu při kruhovém tréninku zlepšit vaší kondici, zdravotní stav, a především získat krásný pocit z pohybu.

Moje motto: „Radostným srdcem zkrásní tvář“

Monika Hubáčková

Monika Hubáčková

lektorka pilates/jógy

„Můj dívčí sen, vést lekce pilates a jógy pro veřejnost, se mi ve Studio Beyond plní při každé vaší návštěvě. Pomohu plnit i váš přípravným cvičením pro budoucí maminky. Jako zdravotní sestra vím, jak vám nejlépe pomoci. Do mého repertoáru patří i regenerační masáže, které vám pomohou uzdravit psychiku, unavené tělo a zlepší imunitu vašeho těla.

Moje motto: „Dej každému dni příležitost, aby se mohl stát tím nejkrásnějším v tvém životě.“

Jana Pácalová

Jana Pácalová

lektorka jógy/pilates

„Životem mi proběhlo spousty pohybových aktivit. Aerobní cvičení i Zumba, ale mé nejoblíbenější lekce jsou body& mind, a to jóga a pilates. Poznejte harmonii a uvědomění si sama sebe, dojdete spolu se mnou k radosti z každého dne.

Moje Motto: „Pohyb je nedílnou součástí mého života a jóga je jednou z jeho nejkrásnějších podob“

V každém okamžiku svého života jste přesně tam, kde potřebujete být.

Monika Weberová

Monika Weberová

atestovaná fyzioterapeutka

„Pohyb je můj koníček. Pomůžu vám srovnat vaše tělo i mysl a naučím vás, jak správně vnímat sám sebe při běžných denních aktivitách. Díky józe společně odbouráme vaše napětí. Zjistíte, jak správně dýchat a rozdýchat i nepříjemné situace. Díky fyzioterapii si srovnáte tělo i vlastní myšlenky.

Moje Motto: „Zdraví pramení z naší tělesné i duševní rovnováhy“

Lucie Šabatová

Lucie Šabatová

lektorka jógy

„Mě si jóga našla sama. Jógová cvičení si vstoupila do života po mateřské dovolené. Chtěla své tělo zformovat a dopřát si čas pro sebe. Jednotlivé pozice mě okouzlily natolik, že jsem se přihlásila ke studiu hathajógy v Power Yoga Akademii a následně do České akademie jógy. Na mé lekci se setkáte s jemným, pomalejším stylem jógy. Společně lekci zahájíme i zakončíme relaxací, budeme pracovat s dechem, zahřejeme tělo v průpravných cvicích, protáhneme a procítíme tělo v jógových pozicích.“

Míša Laversová

Míša Laversová

lektorka jógy

„Jóga mě provází životem 8 let. Je to cesta, na které se učím pokaždé něco trochu jiného, a při tom stále to samé. Jóga je cesta trpělivé všímavosti a vnímavosti, na které se učíme rozlišovat a reagovat na to, co přichází, z hloubi srdce. Cesta všímavosti nejen ke svému tělu, ale i k jeho jemnějším rovinám, cesta, která vede k rovnováze a harmonii v životě.

Pojďte, ukážu i vám cestu jógovým cvičením.“

 Eva Hulešová

Eva Hulešová

lektorka jógy/pilates

„Do jógy jsem se zamilovala na „první pohled“, respektive na první ásanu.

Jsem psychoterapeut, maminka řádně unavená snahou o poctivou a vědomou péči svých dětí, jsem člověk každodennosti, snažím žít v přítomnosti, lehkosti… O to více v mé profesi. Ale není vždy tak snadné žít v přítomné proměnlivosti, příliš vlivů nám do našeho dne zasahuje, do naší existence.

Zažila jsme ztrátu toho nejbližšího člověka a byla doba, kdy bylo třeba jen dýchat a pevně držet děti. Ještě jsem nevěděla, že jde vlastně o součást učení jógy, jak pevně stát za vánku i silného větru našeho bytí.

Ještě jsem nevěděla, kolik jógových praktik jsme nevědomky dělali, ale to všechno jen pudově a bez vědomé práce. To byl zázrak mého prvního setkání s Jógou.

To báječné nahlédnutí pod kůži našeho těla, ta zdokonalená možnost mu naslouchat a dopřát ať už svalové protažení, nebo blažené a ozdravné uvolnění.

Jóga umí pomáhat žít láskyplný a naplněný život. NAMASTE.“

Michaela Nováková

Michaela Nováková

lektorka latinskoamerických tanců

„Ke sportu mám obecně velmi kladný vztah, nejbližší jsou mi ale standardní a latinskoamerické tance. Stále jsem aktivní tanečnicí. Získala jsem v obou skupinách tanců třídu M (mezinárodní nejvyšší třída). Tančím odmala, ale závodně jsem začala tančit až ve 12 letech v Karlových Varech, odkud pocházím. Nejvíce si cením svého finálového umístění na MČR 2017 v desetitancích nebo finálového umístění v latinskoamerických tancích v RisingStars na BRNO OPEN 2017.“

Bhavna Rani

Bhavna Rani

lektorka Iyengar jógy

Bhavna je lektorka jógy původem ze severní Indie. Jógu cvičí celý život, začala už v dětství, ale pořád v ní objevuje nové, hlubší a jemnější aspekty. Jóga je zkrátka dlouhá, celoživotní krásná cesta. Podle Bhavny z vás cvičení jógy udělá klidnou a velice koncentrovanou osobu.

Pavla Vejvodová

Pavla Vejvodová

lektorka jógy

„Józe se věnuji asi 12 let a čím dál více propadám jejímu kouzlu. Nejprve jsem praktikovala dynamické styly (ashtanga joga). Nyní se věnuji jemnějším stylům, snažím se čerpat z Feldenkraisovy metody. Je pro mne
důležité si pohyb užít, dávám prostor k hravosti, nelpím na dokonalých pozicích. Cvičení jógy mi dodává tolik potřebnou pozitivní energii. Mým
vzorem je Veronika Švecová, Lenka Kýrová a Lucie Konigová.“

Štěpánka Macurová

Štěpánka Macurová

lektorka vinyasa jógy

„Od dětství se věnuji modernímu tanci. Když jsem začala pracovat, jako porodní asistentka v nemocnici, musela jsem tento koníček omezit. Dva roky v nepřetržitém provozu ranních a nočních směn, utekly jako voda a já si uvědomila, že nemám čas na to, co mám ráda a co mě naplňuje. Odjela jsem do Thajska, kde jsem se začala naplno věnovat józe, což od základu změnilo můj život. Nyní jsem zpátky, pracuji s těhulkami, s dětmi a s každým, kdo má zájem se mnou sdílet příjemné chvíle při józe. Mojí velkou vášní je ashtanga vinyása jóga, která mi pomáhá najít vnitřní sílu. Do svých lekcích zapojuji principy zdravého pohybu a je pro mne důležité provedení ásan. Snažím se vést studenty k tomu, aby si uvědomovali možnosti svého těla a nenásilnou formou je posouvaly dál.“

Mgr. Julie Růžičková

Mgr. Julie Růžičková

lektorka spirální jógy

„Své tělo člověk často vnímá jako stroj. Jako něco, co má sloužit a plnit naše vyslovená i tajná přání, co je oddělené od naší mysli. Teprve když se něco „porouchá“, začneme přemýšlet, jak by se to dalo „spravit“ nebo „vyměnit“. Cvičení spirální jógy s prvky fyzioterapie přináší nejen propracovaný systém, jak zajistit, aby byla naše páteř pružná a napřímená, naše klouby stabilní a pohyblivé, dýchání snadné a stabilizační systém aktivní, ale zvyšuje zejména naši schopnost pochopit jazyk, jakým naše tělo mluví. Pomocí cvičení zvyšujeme vnímavost a schopnost porozumět sami sobě.“

ŠATNY, SPRCHY, KAVÁRNA

 

w

ODBORNÝ DOHLED

 

MULTISPORT, BENEFIT, ACTIVEPASS, SODEXO