O NÁS

NAŠE LEKTORKY, NÁŠ PŘÍSTUP, NÁŠ POHYB

Sára J. Suchá

Sára J. Suchá

Majitelka, lektorka

“Díky pravidelnému cvičení jógy a praxí meditace jsem našla cestu k sobě, k sebehodnotě a rovnováze. Přijďte si zacvičit se mnou Hatha jogu, Yin jogu nebo pobýt na meditaci. Terapie jógou nám pomáhá si uvědomit vlastní energii jako zdroj naší síly a rozvinout tak lásku k tělu i duši.

Moje motto: “Jóga je spojení se s láskou v nás.”

Lucie Šabatová

Lucie Šabatová

lektorka jógy

„Mě si jóga našla sama. Jógová cvičení si vstoupila do života po mateřské dovolené. Chtěla své tělo zformovat a dopřát si čas pro sebe. Jednotlivé pozice mě okouzlily natolik, že jsem se přihlásila ke studiu hathajógy v Power Yoga Akademii a následně do České akademie jógy. Na mé lekci se setkáte s jemným, pomalejším stylem jógy. Společně lekci zahájíme i zakončíme relaxací, budeme pracovat s dechem, zahřejeme tělo v průpravných cvicích, protáhneme a procítíme tělo v jógových pozicích.“

„Jóga je spojení se s láskou v nás.“

Monika Weberová

Monika Weberová

atestovaná fyzioterapeutka

„Pohyb je můj koníček. Pomůžu vám srovnat vaše tělo i mysl a naučím vás, jak správně vnímat sám sebe při běžných denních aktivitách. Díky józe společně odbouráme vaše napětí. Zjistíte, jak správně dýchat a rozdýchat i nepříjemné situace. Díky fyzioterapii si srovnáte tělo i vlastní myšlenky.

Moje Motto: „Zdraví pramení z naší tělesné i duševní rovnováhy“

Monika Hubáčková

Monika Hubáčková

lektorka pilates/jógy

„Můj dívčí sen, vést lekce pilates a jógy pro veřejnost, se mi ve Studio Beyond plní při každé vaší návštěvě. Pomohu plnit i váš přípravným cvičením pro budoucí maminky. Jako zdravotní sestra vím, jak vám nejlépe pomoci. Do mého repertoáru patří i regenerační masáže, které vám pomohou uzdravit psychiku, unavené tělo a zlepší imunitu vašeho těla.

Moje motto: „Dej každému dni příležitost, aby se mohl stát tím nejkrásnějším v tvém životě.“

Jana Pácalová

Jana Pácalová

lektorka jógy/pilates

„Životem mi proběhlo spousty pohybových aktivit. Aerobní cvičení i Zumba, ale mé nejoblíbenější lekce jsou body& mind, a to jóga a pilates. Poznejte harmonii a uvědomění si sama sebe, dojdete spolu se mnou k radosti z každého dne.

Moje Motto: „Pohyb je nedílnou součástí mého života a jóga je jednou z jeho nejkrásnějších podob“

V každém okamžiku svého života jste přesně tam, kde potřebujete být.

Eliška Lenka Petrikovičová

Eliška Lenka Petrikovičová

lektorka jógy

„Kdo jsem? Otázka věků. A tak tedy těším mě, mé jméno je Eliška.
Na cestu jógu jsem „nevědomky“ nastoupila v mých sedmnácti letech, kdy jsem jí poznávala a prožívala hlavně díky meditacím a dechu. Přála jsem si poznat tu hlubinu, tu sílu mysli, to neuchopitelné a v té době pro mě velmi lákavé „cosi“.
Jóga jako pohyb velmi rychle následovala a jelikož jsem byla dříve „velký sportovec“ tak jsem zálibu nacházela hlavně v síle, dynamice a rychlosti. Dneska se nad tím minulým obrazem pousmívám a namísto zběsilé rychlosti volím klidnou pozornost.
Jóga mi pomáhá poznávat samu sebe a pracovat na sobě. Je to nekonečné učení se které moc ráda sdílím na lekcích s Vámi.

A tak s Láskou a přáním všeho dobrého, Eliška.“

Marie Chodorová

Marie Chodorová

lektorka jógy

„Můj příběh, jak to všechno začalo, není ničím výjimečný. Člověk skoro celý život sedí a i já seděla. Nejprve ve škole a pak přišlo i sedavé zaměstnání. Začaly mě bolet záda a já začala hledat, co by mi mohlo pomoct. Našla jsem jógu. Moje první lekce mě natolik okouzlila, že jsem začala chodit pravidelně. Po několika letech mě právě při lekci v pozici pes hlavou dolů proběhla hlavou zajímavá myšlenka… Chtěla bych být lektorkou jógy. Lektorkou jsem už přes 2 roky a největší radost mi dělá to, když se po lekci se mnou cítíte skvěle 🙂
Motto: Každý den udělej něco, za co ti tvé budoucí já poděkuje.“
Mgr. Julie Růžičková

Mgr. Julie Růžičková

lektorka spirální jógy

„Své tělo člověk často vnímá jako stroj. Jako něco, co má sloužit a plnit naše vyslovená i tajná přání, co je oddělené od naší mysli. Teprve když se něco „porouchá“, začneme přemýšlet, jak by se to dalo „spravit“ nebo „vyměnit“. Cvičení spirální jógy s prvky fyzioterapie přináší nejen propracovaný systém, jak zajistit, aby byla naše páteř pružná a napřímená, naše klouby stabilní a pohyblivé, dýchání snadné a stabilizační systém aktivní, ale zvyšuje zejména naši schopnost pochopit jazyk, jakým naše tělo mluví. Pomocí cvičení zvyšujeme vnímavost a schopnost porozumět sami sobě.“

Pavla Duháčková

Pavla Duháčková

lektorka jógy

„Jógu vnímám jako skvělý způsob, jak protáhnout unavené tělo – a to v každém věku, získat novou energii a na chvíli se zastavit v přítomném okamžiku. Ucelený systém pozic, ve kterém se snoubí krása pohybu lidského těla, protažení a posílení problematických partií, je doprovázen hudbou, zábavou, smíchem a naprostou relaxací. V každé lekci nasloucháme vlastnímu tělu, komunikujeme s ním o jeho potřebách i o tom, do jaké míry je nám protažení a posílení příjemné. Jóga je skvělou příležitostí věnovat čas sama sobě, zbořit stará přesvědčení a vybudovat silné tělo i mysl!“
Pavlína Svobodová

Pavlína Svobodová

lektorka jógy

„Každý člověk potřebuje pro kvalitní život pevné zdravé tělo a klidnou mysl, která je stále otevřená k přijímání nových zkušeností. A přesně tohle spojení pro mě představuje jóga. Vtažení se do přítomného okamžiku, učení se trpělivosti a neustálé posouvání našich možností kupředu.
Jóga do mého života přišla asi před 7 lety a po absolvování lektorského kurzu je mi radostí tento skvělý pocit, který mě samotné přináší, předávat na hodinách dále. „

MOTTO: Všechno má svůj čas… i důvod

Sandra Kapicz

Sandra Kapicz

lektorka jógy

„Sandro, Sany, Sandři, tak mi říkají. 🙂 Nechám na Vás, jak mne budete oslovovat. Jsem bývalá manažerka v korporátní firmě, poté majitelka jógového studia a nyní bankéřka v České spořitelně. Jen ta profese lektorky jógy mne provází po celou dobu. První rande s jógou jsem zažila na Bali, kde jsem se také základy jógy učila, přičichla k jinému světu, jinému stylu života, jiné mentalitě. Baví mne radost, klid a uvolnění, které jóga přináší a to bych ráda přenesla i na Vás.
Jsem milovnicí pejsků a vlastně všech zvířátek. 🙂 Jako správná vodnářka se ráda pohybuji mezi lidmi, zábava je mou věrnou kamarádkou, jsem upovídaná a někdy možná až moc energická. Řídím se heslem: ŽIVOT MÁME JEN JEDEN. A tak si velmi pečlivě vybírám aktivity a činnosti, kterými trávím čas. Jednou takovou radostí budou pro mne nedělní lekce s Vámi, při kterých se těším na vzájemné předávání energie a radosti.
Těším se na všechny, které chtějí žít tak, aby si v důchodu řekli, že tento život prostě měl a má smysl.
S láskou..
Vaše,
Sandra.“

Lenka Pokorná

Lenka Pokorná

lektorka fitness

Když se někdo ptá proč fitness? odpověď zní jednoduše:
Vždycky mě bavil pohyb a sport. Pro mě není lepšího pocitu pomoci někomu, kdo je nešťastný nebo nezdravý a provedete ho fyzickou, duševní a životní proměnou! Mým cílem je poskytnout lidem podporu, kterou potřebuji aby se cítili lépe o svém zdraví.
Fitness je mnohem víc, než jen cvičení. Je to můj životní styl. 🙂

Zdraví a kondice nemusí být složité, ani drahé. Přijďte si se mnou zacvičit a dosáhnete své vysněné cíle. Budu se na Vás těšit 🙂
Lenka Pokorná

ŠATNY A SPRCHY

w

ODBORNÝ DOHLED

 

Benefit, Benefit Plus, Sodexo